Tanulóink

 Osztály  Létszám
 1.  21 fő (2 fő magán tanuló)
 2.  32 fő (1 fő magán tanuló)
 3.a  22 fő (1 fő magán tanuló)
 3.b  23 fő (1 fő magán tanuló)
 4.  30 fő (1 fő magán tanuló)
 5.  27 fő (0 fő magán tanuló)
 6.  27 fő (3 fő magán tanuló)
 7.  28 fő (5 fő magán tanuló)
 8.  22 fő (3 fő magán tanuló)
Összesen   243 fő (137 fő alsó + 106 fő felső tagozatos)

1. osztály
Sáriné Kis Mária, Szabó István Zoltán

 

  • Baranyi Ernő
  • Boldizsár Ádám
  • Boros Lívia
  • Erdélyi Gergely
  • Gőgh Anna
  • Horváth Benedek Péter
  • Karadag Senem Ayse
  • Kerekes Gergő Bálint
  • Kolompár Gábor
  • Kovács Dániel
  • Liptai Vivien
  • Muskó Dóra
  • Nagy András
  • Nagy Lola Gréta
  • Papp Emma
  • Polgár Noémi
  • Rácz Izabella
  • Simon Kinga
  • Thurzó Hunor
  • Tóth Csenge
  • Tóth Vivien
  • Wanger Vivien

 

2. osztály
Laczi Zsuzsanna, Börcsök Andrea 

  • Balázs Zétény László
  • Farkas Noémi
  • Ferenczi Lilla
  • Füleki Rebeka Zita
  • Jenei Milán
  • Kardos Ádám
  • Kártyik Enikő
  • Kártyik Gréta
  • Kovács Melánia Edina
  • Kőrösi Tamás
  • Lengyel Noé
  • Molnár Emma Anna
  • Molnár Zita Lilla
  • Nóbik Nella Nóra
  • Nógrádi Milán
  • Papp Dorina
  • Poberai Iván
  • Polyák Dóra
  • Sándor Máté Vencel
  • Sólya Szabolcs
  • Szabó Fanni
  • Sztancsik Tünde
  • Thurzó Alexander
  • Topál Jázmin
  • Tóth Bianka
  • Tóth Tamara Réka
  • Vajda Zoltán
  • Volent Flóra Anna
  • Wittner Rebeka
  • Zsótér Gréta Bianka

 

3. A osztály
Osztályfőnök: Hajdúné Szerezlai Éva, Tóth Éva

  • Tóth Éva
  • Bányai Patrik
  • Bodó Rómeó Zoltán
  • Császár Ádám
  • Erhardt Vivien
  • Faragó Kincső Adél
  • Kajcic Gergő
  • Kiss Tímea
  • Kolompár Emese Barbara
  • Kolompár János Gábor
  • Lászlóffy András
  • Lukácsevity Glória
  • Mayer Charlotte
  • Monostori Márk
  • Muskó Gergely
  • Ottlik Mercédesz
  • Perecz Dániel
  • Polgár Tamás
  • Sebők-Pap Liliána Réka
  • Simon Alexandra
  • Somogyi Boglárka Kincső
  • Tajti Bertalan Péter
  • Varga Boldizsár
  • Volkford-Makk Zsófia

3. B osztály
Osztályfőnök: Bata Edit Szlávik Izabella

  • Ábrahám Boglárka
  • Apró Abigél
  • Bódy Boglárka Pálma
  • Fodor Emma
  • Füleki Rebeka Zita
  • Gallyas Gellért
  • Juhász Virág
  • Kapitány Dániel
  • Kerekes Balázs Szabolcs
  • Kiss Dániel Márk
  • Kolompár Zsuzsanna
  • Koncz Cintia Klaudia
  • Lengyel Noé
  • Maksa Patrik
  • Mathias Péter Ákos
  • Merle Barbara Szilvia
  • Okoye Ikechu Kwu
  • Pintér Lili
  • Sáry Levente
  • Szakál Szabolcs
  • Szalai Péter
  • Tóth Miklós
  • Zsótér Gergő Botond

4. osztály
Osztályfőnök: Törökné Varga Tímea, Tóthné Kovács Éva

  • Barta Fruzsina
  • Bölcskei Noel Zsolt
  • Bönde Alíz Beáta
  • Börcsök Péter Imre
  • Csányi Vivien
  • Cselédes Lora
  • Csiszár Máté
  • Frittman Levente Vilmos
  • Füleki Babett
  • Gulyás Bence Sándor
  • Hrabovszky Bercel
  • Kálmán Richárd
  • Kispéter Boglárka
  • Magyari Krisztián
  • Major Fruzsina
  • Mányi Gergő Bálint
  • Mátyás Medárd Levente
  • Monoszi Marcell
  • Nagy Fanni
  • Nóbik Vilmos Barnabás
  • Polyák Emília
  • Rácz-Bánszki Vilmos
  • Rózsa Alexandra Szofi
  • Rózsa Kitti
  • Sáradi Péter Zoltán
  • Sáradi Sára
  • Sáry-Balogh Csermely
  • Szabó Alex Raffael
  • Tóth Lóránt
  • Wittner Attila

5. osztály
Osztályfőnök: Mihályi Ilona

  • Balázs Bence
  • Békési Maja
  • Bezzeg Albert
  • Csala Enikő Boglárka
  • Dobó Zoltán Dávid
  • Erhardt Dominik
  • Fuder Péter
  • Füleki Flórián
  • Gora Patrícia
  • Horváth Dóra Zsuzsanna
  • Horváth János
  • Hőgyes Evelin
  • Kajcic Kitti
  • Karadag Döníz Zelma
  • Kolompár Anna Amanda
  • Kondocs Bence Márk
  • Kovács Róbert
  • Mészáros Dóra
  • Meszlényi Olívia Szofi
  • Móri Renátó
  • Németh Szabolcs Levente
  • Rácz Lilla
  • Ruzsa Bence Márk
  • Szabó Krisztina Éva
  • Szalai Bence József
  • Szél Dániel János
  • Sztancsik Mária
  • Tóth Violetta
  • Tóth Fanni
  • Török Levente
  • Vőneki Barnabás
  • Wratin Milán Márk

6. osztály
Osztályfőnök: Köles Péterné

  • Barna Áhim Dávid
  • Bite Gergő Máté
  • Bogos Bence Barnabás
  • Csala Hanga Bernadett
  • Császár Nikolett Ágnes
  • Evetovich Barnabás Árpád
  • Farkas Szabolcs
  • Godó Márk
  • Hegedűs Petra Réka
  • Kolompár Dóra Melinda
  • Kovács Nimród
  • Kratochwill Ákos
  • Liptai Dániel
  • Mányi Bence András
  • Mátyás Lénárd Levente
  • Pálinkás Zsolt Lajos
  • Pataki Vivien
  • Rácz-Bánszki Viktor
  • Sári Balázs
  • Sárközi Martina
  • Sebők-Pap Ákos Attila
  • Simon Krisztina
  • Szécsi Gábor
  • Szécsi Zsolt
  • Szlobodnyik Szelina
  • Tanács Márk
  • Tóth Péter András
  • Tóth Andor

7. osztály
Osztályfőnök: Szentmiklósiné Dóka Klára

  • Bodó Panna Dominika
  • Danc Dominik István
  • Domokos Réka
  • Erdész Bianka Johanna
  • Fuder Zoé Lilla
  • Horváth Bence Attila
  • Illés Tamás Gergő
  • Kanalas Renátó
  • Kispéter Krisztián
  • Kolompár Anasztázia Mária
  • Kolompár Klaudia
  • Kolompár Lajos Roland
  • Kovács Bende
  • Kovács Stefánia Erika
  • Langane Martos Ében
  • Licsicsányi Boglárka Csenge
  • Magyari Dániel László
  • Merle Dorottya Ildikó
  • Németh Lázár Levente
  • Patkó Barnabás András
  • Pintér Antal
  • Pördi Anita Krisztina
  • Pördi Norbert Roland
  • Szabó Bence István
  • Szabó Gábor
  • Szigethy Róbert Zsolt
  • Tóth Enikő
  • Volent Emma Róza

8. osztály
Osztályfőnök: Kovács Kinga

  • Beslic Máríná
  • Bezzeg Dániel
  • Egri Anna Lili
  • Hódi Kevin
  • Hrabovszky Marcell
  • Joó Daphne
  • Karadag Mehtap Magpule
  • Kiss Veronika
  • Kubatovics Bella
  • Liptai Benjámin
  • Lóczi Csenge
  • Lóczi Dalma
  • Majzik István Benedek
  • Makra Mónika Ildikó
  • Mészáros Gábor
  • Miklós Gerda Luca
  • Molnár Adrienn Judit
  • Papdi Petra
  • Papp Bence
  • Raj Mirella
  • Sántha Boldizsár
  • Simon Barbara
  • Szabó Bence
  • Tajti Ágnes Gréta
  • Tikviczki Dávid
  • Tóth Lili Éva
  • Varga Szofi
  • Vecsernyés Dániel

Comments are closed