Diákjaink sikerei a sportversenyeken

 

– Molnár Emma 2. osztály                             – Perecz Dániel 3. A.

– Körösi Tamás 2. osztály                             – Monostori Márk 3. A.

– Vajda Zoltán   2. osztály                             – Tóth Miklós 3. B.

– Jenei Milán     2. osztály                             – Kerekes Balázs 3. B.

– Nógrádi Milán 2. osztály                            – Török Krisztián 3. B.

 

Felkészítő tanár: Kmetovits András judo oktató

segítő gyakornok: Németh Ákos

 

 

 

 


Iskolánk asztalitenisz csapata.

 

 


Sztancsik Mária 2016. 11. 13-án 1:47,44 -es időeredménnyel, új országos csúcsot állított fel.

 


2016 május 12-én tartotta a Szegedi Judo Iskola a Newaza (földharc) küzdelmet
Bővebben itt írtunk róla.


2016. április 22-én rendezte meg a Piarista Gimnázium a már hagyományokkal rendelkező tavaszi nyílt atlétikai bajnokságát. Iskolánk tanulói is megmérettették magukat a versenyen.

Bővebben itt írtunk róluk.


Iskolánk I. korcsoportos fiú csapata II. helyezést ért el a Városi Diákolimpiai Bajnokságon.


 

A 2016. február 15-én megrendezett Csongrád megyei Úszó Diákolimpián 100 m-es gyorsúszás számban első helyezést ért el Balázs Bálint, ezáltal jogot szerzett az országos diákolimpiai részvételre.


Sztancsik Mária Gyöngyösön az Uszonyosúszó Diákolimpián a következő versenyszámokban diadalmaskodott: 50m pillangó, 50m gyors, 100 m gyors, 200 m gyors

Sztancsik Mária a kecskeméti Búvárúszó Világkupa versenyen a 4x100m-s gyors váltó tagjaként II. helyezett lett.

Vőneki Tímea a Diákolimpia országos döntőjén a gyorsasági görkorcsolya 0. korcsoportjában I. helyezést ért el.

Vőneki Barnabás a Diákolimpia országos döntőjén a gyorsasági görkorcsolya 1. korcsoportjában IV. helyezést ért el.

A Dugonics András Piarista Gimnázium Nyílt Versenyen több tanulónk is részt vett, közülük a legjobb eredményt Sánta Boldizsár érte el, aki a III. korcsoportú fiúk gerelyhajítás versenyszámában a III. helyezett lett.

Iskolánkból a következő tanulók vettek részt a Városi Asztalitenisz Diákolimpián:
Pataki Máté 7.o,( ő szerepelt a legjobban, 16 közé jutott), Romics Roland 7.o., Nógrádi Dominik 7.o, Császár Dániel 7.o.

Sztancsik Mária 3. osztályos tanuló az Országos Uszonyos Úszóbajnokságon Kecskeméten a következő eredményeket érte el :
1. helyezés :   50 m uszonyos gyorsúszás,
1. helyezés : 100 m uszonyos gyorsúszás,
1. helyezés :   50 m uszonyos pillangóúszás kategóriában.

Vőneki Tímea 2. helyezést ért el a 2014 Görkorcsolyázó Grand Prix versenysorozatban

Raj Mirella és Süli Zsanett Horvátországban 6. helyezett lett a Modern Sport Tánc Világbajnokság ifjúsági páros kategóriájában.

Kovács Bende A SzEAC 2. csapatával részt vett az I. Nemzetközi Ifjúsági Futball Bajnokságon Bardolinóban, Olaszországban. Sikeres csapat tagja volt.

Tóth Lóránt a VII. Interliga győztes csapatának tagja volt és kiemelkedő játékát oklevéllel jutalmazták.

Csiszár Máté csapatával III. helyezett lett a Tóth József Emléktornán, amelyet Sándorfalván rendeztek meg.

Bokros Dorka az X-TREME SE tagjaiként első helyezett lett a Divat – és Sporttáncok Magyar Bajnokságán junior hip-hop formáció A kategóriájában.

Csiszár Máté az Mikecz Sándor Emléktorna gólkirálya lett az egyébként ezüstérmes csapat tagjaként.

Az OTP BANK Bozsik Program Körzeti Gyermeklabdarúgó Tornán 3. helyezett lett a csapatunk!

Rácz -Bánszki Vilmos részt vett az OTP-MOL Bozsik Intézményi program körzeti alaptornáin.

Tóth Lóránt 1. osztályos a Bozsik Kispályás foci tornán csapatával II. helyezett lett, éa 2014.02.09.-én Orosházán a SZEAC labdarúgó tornán  győztes csapat tagja volt.

Nacsa Gábor 1. osztályos társastánc versenyen angolkeringővel I. helyezett lett.

A Magyar Labdarúgó Szövetség által rendezett OTP Bank Bozsik Intézményi Program Kispályás Labdarúgó versenyén csapatunk 5. helyezést ért el. Játékosok :  Hrabovszky Marcell, Mészáros Gábor, Tikviczki Dániel, Romics Roland, Bezzeg Dániel, Liptai Benjamin, Hódi Kevin, Kapitány Bence, Sántha Boldizsár .

Gerdán Barna 8.o. tanuló az Utánpótlás Országos Squash Bajnokság U15 fiú kategóriájában IV. helyezést ért el.

Miklós Gerda 5.o. tanuló karatevizsgán narancssárga övet szerzett.

Raj Mirella 5.o. tanuló az Országos Magyar Kupa és Showdance Fesztiválon párosban 2. helyezést, csapatversenyben 1. és 2. helyezést ért el.

Fuder Péter a Magyar Shaolin Kung Fu Szövetség vizsgáján sárga öv viselésére szerzett jogot.

Tompa Péter 7. o. tanuló eredményesen judozik, versenyeken legtöbbször Serdülő 57 kg-ban indul. Most bronz korszakát éli, ebből válogattunk :
Diákolimpia III. hely, Országos Bajnokság III. hely, Csapatbajnokság III. hely, Nemzetközi válogató III. hely, Szerbiai emlékverseny III. hely

Comments are closed